Ahoj začínám z blogováním. Můj první blog bude o makronkách z čeho se dělají jak chutnají a jaké můžeme najít příchutě . Makronky jsou velmi chutné a jsou známé po celém světě ale jsou dražší než by jsme řekli. Hlavní produkt je MANDLOVÁ MOUKA a proto jsou makronky docela drahé. Takové ty hlavní příchutě jsou pistáciová -malinová -čokoládová ale i kávová.Ale mouhou být i jiné příchutě třeba levandulová nebo vanilková. Děkuji a při dalším mojem blogu.